1 * hěvzdičkové apartmány v Terchová

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Terchová. Najděte si jeden z hotel, apartmánů, penzionů a hostelů přímo ve městě, nebo i v okolí Terchová, kde najdeme města Stráža, Zázrivá, Stará Bystrica, Demänová a Párnica.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartmány Božka 

Foto: Apartmány Božka
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

Menší osada Apartmány Božka se nachází v obci Vyšní Repáňovia ležící v samém srdci národního parku Malá Fatra, 7 km od rekreačního lyžařského areálu Vrátna, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a satelitní .

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí (2 dospělí)
person20 - 25 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí (4 dospělí)
osoby40 - 45 EUR za noc

2. Apartmany Janosikove diery 

Foto: Apartmany Janosikove diery
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

Apartmány Jánošíkove diery se těší poklidné poloze na soutoku potoků Biely a Dierovy a nabízí moderní dobře vybavené apartmány se satelitní TV, kuchyní a terasou. Součástí některých apartmánů je také krb, pračka a myčka.

Pokoje

Apartmán
osob42 - 88 EUR za noc
Apartmán typu Superior
person83 - 111 EUR za noc

3. Apartmány Štefanova 

Foto: Apartmány Štefanova
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Set in Terchová, Apartmány Štefanova offers accommodation with a terrace, kitchen and free WiFi. A dishwasher and oven are also offered, as well as a kettle. Guests can relax in the garden at the property.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: